• Ново
2xl Танц Учител Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
zoom_in

2xl Танц Учител Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел Танц Наставник Кали Дизајн Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Танц Учител Кали Дизајн отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Им се допаѓа и на купувачите..