• Ново
Рен Гликол Млечен Сјај Обновување Маска За Лице, 1. Фл Оз
zoom_in

Рен Гликол Млечен Сјај Обновување Маска За Лице, 1. Фл Оз

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Може да се доживее мало пецкање за време на апликацијата. Се бори против застојот, црните точки и флеките за посветла, поздрава и посјајна кожа. Навлажнете ја затворената крпа и нежно избришете ја маската. Оставете 10 минути.

Им се допаѓа и на купувачите..