• Ново
Нортлајт Избрани Бои Стакло Божиќ Декоративен Акцент Украс, 4.5
zoom_in

Нортлајт Избрани Бои Стакло Божиќ Декоративен Акцент Украс, 4.5

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Нортлајт вие и нашето семејство можете да ги одморите празниците со овој симпатичен украс од був! Овој човек прави одличен додаток На Вашиот Божиќен декор со неговата совршена боја. Одлично за Вашата Елка вашите зимски теми или подарени на љубителите на птици во вашиот живот. Божиќни бувови од стакло подготвени да висат со златна капа и кабел.Целосно димензионален стаклен украс Нортлајткарактеристики : Божиќен украс Од Стаклена був. Метален бел стомак и градите. Кафеав грб и портокалов клун. Доаѓа подготвен да висат со златна капа и кабел. Се препорачува само за внатрешна употреба. Димензии : 4.5 "Х х 2.5" В х 2.25 " Д. Материјал(и) : стакло.

Им се допаѓа и на купувачите..