• Ново
Ли Женски Плус Среден Опуштено Вклопување Права Нога Жан
zoom_in

Ли Женски Плус Среден Опуштено Вклопување Права Нога Жан

DEN 558.40

Износ
check Во продавницата.

Ли Женски Плус Среден Опуштено Вклопување На Права Нога Жан/Б>Позајмувајќи се на опуштената атмосфера, опуштеното вклопување на правата нога на жените на ли нуди удобност и разноврсност. Овој опуштен фит јеапан доаѓа со права нога што е лесна за стилизирање во зависност од вашата дестинација или чевлите што сакате да ги покажете. Неговиот среден пораст се наоѓа точно на вашиот природен струк и нагласува за ефект погоден за фигурата што ќе ви помогне да се чувствувате и да изгледате најдобро. Можете лесно да ги спарите овие фармерки со права нога со патики, чизми, станови или потпетици. Се што ви треба за да го завршите изгледот е графичка маичка или облечен врв и вие сте златни. Опуштено вклопување. Права нога. Поштенски летаат со затворање копче. 31 " инсеам. Стил# 103083239. 75% Памук, 24% Полиестер, 1% Спандекс.

Им се допаѓа и на купувачите..