• Ново
Дизел Само Храбрата Тоалетна Вода, Келн За Мажи, 1. оз
zoom_in

Дизел Само Храбрата Тоалетна Вода, Келн За Мажи, 1. оз

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Дизел Само Храбрата тоалетна вода за мажи е свеж, експлозивен, моќен мирис кој ја пренесува енергијата на самоуверениот лидер. Неговиот состав воведува хармонија на ориентално-дрвенести ноти што остава силен впечаток. Контрастите помеѓу свежите ноти на мандарина и лимон со кедар, виолетова и коријандер доведуваат до топли акорди на килибар заедно со кожни нијанси. Во форма на тупаница, нејзиниот флакон е вистинска скулптура од стакло во зачадено-сивкава боја, со сребрен прстен со натпис на брендот Дизел. Семејство На Мириси : Вуди Ориентал. Врвни Белешки : Цвет Од Лимон, мандарина, лисја од коријандер. Средни Белешки : Лабданум, црна роза, лаванда. Основни Белешки : Килибар, дрво Толу, Дрво Од Абонос. Тип на келн : Тоалетна Вода.

Им се допаѓа и на купувачите..