• Ново
Заштитен знак Ликовна Уметност Мртва Природа Платнена Уметност Лето А Од Робин Бетерли
zoom_in

Заштитен знак Ликовна Уметност Мртва Природа Платнена Уметност Лето А Од Робин Бетерли

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

ова подготвено за закачување, уметничко дело завиткано во галерија има цветна сцена од летна штала. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, меуми и приватни колекционери. Стил : Куќа / Земја. Секојдневниот живот на паровите се врти околу нивниот вековен дом, нивната работа како занаетчии и нивното семејство и градини.

Им се допаѓа и на купувачите..