• Ново
Скршени Срца & Банкарски Ролни
zoom_in

Скршени Срца & Банкарски Ролни

DEN 186.72

Износ
check Во продавницата.

Ишдар е еден од најжешките рапери кои доаѓаат и потенцијално првиот Од Милвуаки. Тој првпат го привлече националното внимание минатата година со својата песна "Премногу Лош";. Познат по своите длабински стихови и склоност кон премостување на техничките вештини од златната er, но со пресврт во 2016 година. Тој често е прикажан на сајтови за вкусови Како Што Се Комплекс, ФАДЕР, Вилушка итн.И треба да има влијание со ова прво издание Скршени Срца & Банкарски Ролни (ЦД) (експлицитно) (Диги-Пак).

Им се допаѓа и на купувачите..