• Ново
Ступел Индустрии Апстрактни Повеќебојни Чевли Со Жолта Чорбаџија Црна Врамена Од Карен Вебер Ликовна Уметност
zoom_in

Ступел Индустрии Апстрактни Повеќебојни Чевли Со Жолта Чорбаџија Црна Врамена Од Карен Вебер Ликовна Уметност

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : 12 х 1.5 х 12 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Карен Вебер Ликовна Уметност.

Им се допаѓа и на купувачите..