• Ново
Богатствата На Каролина Богатствата На Каролина Американско Знаме Градинарско Знаме
zoom_in

Богатствата На Каролина Богатствата На Каролина Американско Знаме Градинарско Знаме

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Врвот На Столбот На ракавот за вклопување и стандарден држач за знаме со големина на градина. 100% Полиестер Издржлива Ткаенина . 2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција. Знаме Со Големина на градина приближно 11 во х 15 1/2 во знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање.

Им се допаѓа и на купувачите..