• Ново
14к Рамен Синџир Фигаро
zoom_in

14к Рамен Синџир Фигаро

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Задебелен, но класичен, овој стилски рамен ѓердан со синџир Фигаро е беспрекорно изработен во 14 каратно жолто злато. Овој ѓердан долг 20 инчи и широк 1,8 мм има блескав сјај со полиран финиш што сигурно ќе привлече внимание. Овој прекрасен ѓердан е заштитен со затворач од јастог за совршено држење. Цврсто, Полирано, 14к Жолто злато, Јастог, Рамно.

Им се допаѓа и на купувачите..