• Ново
Прицврстувачи За Тапацир, Антички Прицврстувач Од Јаглероден Челик Декоративни Држачи За Мебел Лесно Прикачени Отстранети Со Крпа Владетел Рачно Зграпчете За Вна
zoom_in

Прицврстувачи За Тапацир, Антички Прицврстувач Од Јаглероден Челик Декоративни Држачи За Мебел Лесно Прикачени Отстранети Со

DEN 308.80

Износ
check Во продавницата.

Прицврстувачи За Тапацир, Антички Прицврстувач За Прицврстување Од Јаглероден Челик, Лесно Прицврстени Отстранети Со Рачно Држење На Владетелот За Ткаенина За Внатрешна Декорација Сребрена Спецификација : Тип На Ставка : Тапацир Материјал : Големина На јаглероден челик Дијаметар x должина : Прибл. 11 x 16mm / 0.43 x 0.63 Во Крпа Владетел : Може да се измери 60ft ИЛИ 150cm Пакет Листа : 100 x Тапацир Tacks1 x Крпа Владетел1 x Не Пресече Рака Зграпчи1 x Кутија За Складирање ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК : Изработен од материјал од јаглероден челик, ' рѓа и издржлив за работен век. ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА МЕБЕЛ : можете да ги користите овие нокти за мебел за украсување на вашите дрвени занаети, софи, кревети, кутии за накит и многу повеќе. ПРАКТИЧНА УПОТРЕБА : Совршен За прикачување производи од хартија или фотографии на табла од плута, може лесно да се закачи и отстрани.

Им се допаѓа и на купувачите..