• Ново
Уметнички Ткајачи Лемрион 30 30 Перница
zoom_in

Уметнички Ткајачи Лемрион 30 30 Перница

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Прекрасна и трендовска, колекцијата Лемрион По Уметност На Јазол ја прикажува оваа прекрасна украсна перница која ќе изгледа сјајно во вашиот простор. Ова парче имаше многу живописен стил кој сигурно ќе го привлече вниманието на вашите гости. Уметност На Јазол Лемрион 30" х 30 " Перница (Со Пополнување Надолу).

Им се допаѓа и на купувачите..