• Ново
Ризи Дома Тал Теал 3' 5 ' Рачно Тафтувана Површина Килим
zoom_in

Ризи Дома Тал Теал 3' 5 ' Рачно Тафтувана Површина Килим

DEN 2143.84

Износ
check Во продавницата.

Густо ткаени квадрати со јамки се внимателно поставени во шема на решетка и одделени со фини линии за решетки од волна за да се создаде софистициран изглед на текстура! Почнувајќи со 100% премиум волна, секое предиво е обоено во простор за да додаде повеќе Нијанси На Чај и Беж за да произведе суптилна промена на бојата. Елегантно, недооценено и софистицирано, ова парче ќе направи совршена основа за одличен декор. 100% Волна. Ултра густа конструкција. Простор Обоен. Исечете И Јамка Куп.

Им се допаѓа и на купувачите..