• Ново
Денот на вљубените црвен јаже Рамен јазол двојка нараквица рачно изработени ткаени денот на Вљубените рака јаже машки и женски девојки пеперутка орнаменти рака ор
zoom_in

Денот на вљубените црвен јаже Рамен јазол двојка нараквица рачно изработени ткаени денот на Вљубените рака јаже машки и женски

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Должината на типот на јаже може да се прилагоди 17см-30см. Нараквиците за парови доаѓаат во различни опции за да одговараат на секој стил и буџет и се додатоци кои ви помагаат вам и на вашиот специјален некој да останете заедно засекогаш. Уште подобро, можете да изберете да носите соодветен сет на нараквици, и без разлика на се, нараквицата на вашата двојка сигурно ќе биде единствена како и вашата врска.Специјална Нараквицапарови Магнетни Нараквици се идеални подароци за сопрузи, момчиња, девојки, сопруги, љубовници, парови како уникатен и значаен подарок За Денот на Вљубените, роденден, Божиќ, свадба, свршувачка, посветеност, годишнина, свадба итн. Навистина посебни и значајни подароци За вашите најблиски Рачно ткаени и склопени-Секоја нараквица е рачно ткаена, внимателно склопена и склопена . Побарајте Позитивност-Побарајте позитивен повик за акција. Инспирирајте се, создадете промени и здружете се за да направите добро за себе и за другите. Прилагодлив-Удобен И стилски дизајниран, прилагодлив и погоден за повеќето типови и големини на зглобовите од сите возрасти . Плетенка Нараквица : Засекогаш Нараквица, едноставен бесконечен дизајн на нараквица со плетенка, тоа е инспиративен начин да се симболизира најдлабоката љубов и пријателство што ќе трае вечно. Совршен божиќен подарок за себе, вашите пријатели, мајка, семејство и најблиски . Услуга по продажбата, ве молиме слободно испратете ни порака, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Им се допаѓа и на купувачите..