• Ново
Холштајн Домаќинства Белгискиот Производител На Вафли Лавандер
zoom_in

Холштајн Домаќинства Белгискиот Производител На Вафли Лавандер

DEN 1487.20

Износ
check Во продавницата.

Печете меки Белгиски вафли дома со Холштајн Домаќинства Белгиски Производител На Вафли. За викенд утра или забавни оброци, овие Вафли во белгиски стил што ја наводнуваат устата наскоро ќе станат задоволни од толпата. Имате поголема контрола врз тоа колку крцкави или меки ги сакате вашите вафли благодарение на прилагодливата контрола на температурата. Може да ги прелиете со класични состојки како сируп и бобинки или авантура со солено тесто со каснувања од сланина, зелен кромид и рендано сирење. Се одликува со тркалезна плоча со четири четвртини со лесна за чистење површина за нелеплива обвивка без ФОА и канал против прелевање без неред. Современо горно куќиште со нерѓосувачки челик. Прецизно гответе различни типови тесто со прилагодлива контрола на температурата . Индикаторски светла : започнете со готвење на оптимална температура со претходно загреана/подготвена за готвење светлина. Тркалезна плоча со четири четвртини со големина на вафли со дијаметар од 7 инчи . Неред-слободен анти-прелевање канал . Пфоа бесплатен нелеплив слој за лесно чистење . Продолжена рачка со ладен допир за безбедно отворање на производителот кога е вклучена.

Им се допаѓа и на купувачите..