• Ново
Кошмар На Улицата Брест - Фреди Ѕид Постер, 22.375 34
zoom_in

Кошмар На Улицата Брест - Фреди Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Осветлете ја секоја просторија со Овој Кошмар На Улицата Брест - Фреди Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Меѓународни Трендови Кошмар На Улицата Брест - Фреди Вол Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Им се допаѓа и на купувачите..