• Ново
Јунајтед Виверс Плаза Франсоа Акцент Килим, Геометриски Модел, Слонова Коска, 1'11 3'3
zoom_in

Јунајтед Виверс Плаза Франсоа Акцент Килим, Геометриски Модел, Слонова Коска, 1'11 3'3

DEN 160.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа Плаза Франсоа е шик и модиш дизајн кој е совршен натпревар за вашата современа соба. Машина направена Од Олефин за издржливост, отпорност на дамки и лесна нега. Ткаениот куп е завршен за свеж, чист изглед и лесно се одржува со едноставно четкање и правосмукалка. Обединети Ткајачи На Америка Далас Геометриски Модерна Област Килими, Браун : Плаза Франсоа ткаени олефин Област Килими. Достапни бои : јоргована, сребрена, чоколада, слонова коска, сина, црна, црвена и слива. Достапно во големини : 7'10" х 10'6", 1'11" х 3'3" и 5'3" х 7'2".

Им се допаѓа и на купувачите..