• Ново
Бксингсфтис Жени Обични Кошули Со Печатени Ревери Со Долги ракави Едноставна Канцелариска Женска Облека
zoom_in

Бксингсфтис Жени Обични Кошули Со Печатени Ревери Со Долги ракави Едноставна Канцелариска Женска Облека

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Спецификација : . Тип На Вклопување : Тенок Фит. Еластичност : Не Растегнување. Вратот : V-Вратот. Декорација : Печатење. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Тип На Ткаенина : Помеша. Тип На Шема : Печатење. Должина На Облека : Редовна. Оддел : Жени. Стил На Ракав : Редовен. Број На Модел : Летни Кошули. Бои : Црвена, Жолта, Црна, Бела (опционално). Тип На Кошули : Секојдневни Кошули. Дебелина : Тенка. Возраст : 18-24. Ракав : Долг Ракав. Затворање : Копче. Материјал Состав : Синтетички влакна. Сезона : Пролет / Лето. Модели на облека : ТЕНОК. . Големина : . Мали : - - - Биста (36)"-Должина (25)". Средно : -Биста (38)" - - - Должина (26)". Голем : -Биста (39)"-Должина (26)". XL : -Биста (41)" - - - Должина (26)". ХХЛ : -Биста (43)" - - - Должина (27)". Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. . Вклучени : . 1 х Летни Кошули Погодни За Секоја Пригода : Без разлика дали планирате секојдневно излегување, присуствувате на забава, се упатувате кон клубот, работите во канцеларија, одите на вечерен настан, одмарате или присуствувате на коктел забава, оваа кошула со копчиња е доволно разноврсна за да се вклопи во секоја пригода. Разновидно Спарување : Спарете ја оваа кошула со копчиња со шорцеви, фармерки, хеланки, чизми, рамни, потпетици или кој било вид чевли што сакате! Носете го врзано напред за да создадете стилски изглед или да додадете појас за да ја нагласите линијата на половината и да создадете пософистицирана облека. Моден Дизајн : нашите женски кошули со копчиња доаѓаат во широк спектар на дизајни, вклучувајќи облечени кошули со копчиња, новини кошули, кошули со цветни принтови, фустани со кошули со долги ракави, работни кошули, шарени блузи, секси фустани, елегантни кошули, секојдневни кошули, кошули за забави и многу повеќе. Карактеристика на производот : оваа кошула со долги ракави е совршена за викенд релаксација и се одликува со стилски дизајн на јака и копчиња што зрачи со елеганција и вибрации напред. Премиум Материјал : Направена Со мешавина од полиестер и спандекс, оваа кошула е ултра мека, удобна и дише.

Им се допаѓа и на купувачите..