• Ново
Дебора Липман Лак За Нокти, Помеѓу Чаршафите, 0. Фл Оз
zoom_in

Дебора Липман Лак За Нокти, Помеѓу Чаршафите, 0. Фл Оз

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Дебора Липман лак За Нокти Помеѓу Чаршафите е луксузен моден лак збогатен со третман. Сите Лакови За Нокти Дебора Липман се внесуваат со состојки како што се биотин, екстракт од зелен чај и аукумеа за придобивки од третманот. Овие формули се долготрајни, брзо се сушат и се применуваат рамномерно. Резултатот е крем финиш кој е мазен, сјаен и богат со боја. Дебора Липман лаковите за нокти не содржат парабени, сулфати, формалдехид, формалдехидна смола, толуен, ДБП (дибутил фтлат) или ц хор и не се тестираат на животни. Дебора Липман лак За Нокти Помеѓу Чаршафите е луксузен моден лак збогатен со третман. Сите Лакови За Нокти Дебора Липман се внесуваат со состојки како што се биотин, екстракт од зелен чај и аукумеа за придобивки од третманот. Овие формули се долготрајни, брзо се сушат и се применуваат рамномерно. Резултатот е крем финиш кој е мазен, сјаен и богат со боја. Дебора Липман лаковите за нокти не содржат парабени, сулфати, формалдехид, формалдехидна смола, толуен, ДБП (дибутил фтлат) или ц хор и не се тестираат на животни.

Им се допаѓа и на купувачите..