• Ново
Цимери Сива Суми-Е Кора и Стап Позадина
zoom_in

Цимери Сива Суми-Е Кора и Стап Позадина

DEN 464.00

Износ
check Во продавницата.

Дајте ѕидови единствена трансформација со Сива Суми-Е Кора и Стап Позадина Од Цимери. Оваа смела геометриска шема создава дизајнерска атмосфера на мансарда со минимален напор. Модерен и минимален, создадете шармантен простор за неколку минути со нашата технологија за кора и стап. Едноставно излупете од подлогата и залепете се на која било мазна површина по ваш избор. Од ѕидови до мебел и повеќе, создаде ви дојде?ќе сакам со кора и стап позадина Од Цимери. Доаѓа со 1 ролна - 20,5 инчи широк Х 16,5 стапки; покрива 28,18 квадратни стапки. Печатени на безбедна, висококвалитетна подлога. Лесен за инсталирање-Само излупете и залепете. Не остава лепливи остатоци на површината. Безбедно за насликани ѕидови. Се однесува на секоја мазна, чиста, рамна површина; производот може да не се придржува до нечисти, текстурирани, неодамна насликани или нелепливи површини. Одлично за самостојни проекти за украсување, вклучувајќи мебел, скали, додатоци и многу повеќе. Веднаш отстранлив и репозициониран во полни ленти. Супериорна јачина и својства за контакт со хартија. Совршен и за изнајмувачи и за сопственици на куќи. Исчистете ја и оставете ја површината да се исуши пред нанесувањето за најдобри резултати. Две лица се препорачуваат за инсталација. Излупете ја подлогата на производот назад 12 инчи одеднаш и измазнете ја хартијата до ѕидот. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите (КПСИЈА).

Им се допаѓа и на купувачите..