• Ново
Фиа Ад. ОЕ37-ТАУПЕ ФИАО37-ТАУПЕ 04-РЕНЏЕР ТАУПЕ ЗА ОДМОР
zoom_in

Фиа Ад. ОЕ37-ТАУПЕ ФИАО37-ТАУПЕ 04-РЕНЏЕР ТАУПЕ ЗА ОДМОР

DEN 1759.84

Износ
check Во продавницата.

Фиа Ад. 04-05 РЕНЏЕР 60/40 А/ОДМОР Затегнат Капак На Седиштето Ое Прилагодено Покритие На Седиштето Ое Прилагодено Покритие На Седиштето; Твид; Таупе; Сплит Седиште 60/40; Потпирач За Рака/Складирање; Отсечена Перница; КАРАКТЕРИСТИКИ : Дизајниран да Ги Исполнува Или Надминува Стандардите на Производителот на Возилото. Поместена Назад И Перница Поддржува За Дополнителна Удобност. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Високо Издржлива Ткаенина ОД Твид Отпорна На Триење. Сите Ткаенини Лесни; Брза Боја И Отпорна На Пламен. Возило Тес. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци. Дополнителни Карактеристики Боја : Тегет.

Им се допаѓа и на купувачите..