• Ново
Полиестер со долги ракави Terra & Sky, Rayon & Spande Top Pack
zoom_in

Полиестер со долги ракави Terra & Sky, Rayon & Spande Top Pack

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој "Terra & Sky " Долгиот ракав исмејувачки врат го прави одличен главен дел во плакарот на сите. Спарете го со омиленото дно и чевлите за да ја завршите облеката. Носете на работа или надвор за време на викендот за покачен изглед. Оваа кошула отпорна на брчки е практична и удобна. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Ниско железо. Исклучиво на. Материјал : 68,00% полиестер, 28,00% рајон и 4,00% спандекс. Долги ракави. Исмејувачки врат. Отворен V врат. Машинско миење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..