• Ново
Амерок Бп Кејн 6-5 16 Центар До Центар Рачка Кабинетот Повлече-Никел
zoom_in

Амерок Бп Кејн 6-5 16 Центар До Центар Рачка Кабинетот Повлече-Никел

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : Конструирани од висококвалитетни материјали за трајна издржливост координати со други предмети од Серијата Кејн8-32 x 1 завртка(и) вклучени покриени со ограничена доживотна гаранција вклучува 1 влечење : Центар До Центар : 6-5/16"Должина : 7"Ширина : 11/16"Проекција : 1-1/4" Амерок БП53803. Колекција На Кејн.

Им се допаѓа и на купувачите..