• Ново
Фламинго Кора И Стап Ѕид Налепници Со Сјајот
zoom_in

Фламинго Кора И Стап Ѕид Налепници Со Сјајот

DEN 326.24

Износ
check Во продавницата.

Ажурирајте простор со Цимери Фламинго Кора И Стап Ѕид Налепници Со Сјајот. Едноставно излупете и залепете се на секоја мазна, рамна површина за моментални резултати. Отстранете, репозиционирајте и повторно користете онолку често колку што е потребно. Не остануваат лепливи остатоци. Ѕидовите остануваат чисти секој пат. Додадете личност на вашите ѕидови денес Со Цимери Ѕидни Налепници! Доаѓа со 40 ѕидни налепници ; големина на опсег 2,5 "широк х 3,25" висок до 2,5 "широк х 3,25" висок, Лесен за нанесување - само излупете и залепете, се однесува на секоја мазна површина, Налепниците се отстранливи и се репозиционираат без лепливи остатоци.

Им се допаѓа и на купувачите..