• Ново
Мираж Миленичиња Производи Кожа Флер Де Лис Куче Јака, Бакар, Л XL
zoom_in

Мираж Миленичиња Производи Кожа Флер Де Лис Куче Јака, Бакар, Л XL

DEN 319.20

Износ
check Во продавницата.

Ова е Сребрена Флер Де Лис Виџет Змеј Кожата Вистинска Кожа куче јака големина Бакар 22. Вистинска кожна јака врежана со метален изглед на кожата на змејот. Украсен со сребрени додатоци на флер де лис. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа сребрена флер де лис виџет змеј кожа вистинска кожа куче јака големина е одличен змеј кожа јаки точка од нашите миленичиња додатоци и облека колекција не можете да пропуштите. Ново!. Вистинска Кожа. ЈакиКаишки. Додаток Колекција Јака. Украсен со сребрени додатоци на флер де лис.

Им се допаѓа и на купувачите..