• Ново
+Декер 46-Парче Дупчење И Шрафцигер Сет, BDA46SDDD
zoom_in

+Декер 46-Парче Дупчење И Шрафцигер Сет, BDA46SDDD

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Црниот + ДЕКЕР BDA46 SDDD 46pc дупчење и завртка возење сет е идеален за дупчење и завртка возење апликации. Комплетот вклучува различни најчести големини на дупчалки, заедно со идеални големини и геометрии за проекти и инсталација за честа употреба. Овој комплет, исто така, го вклучува нашиот проектен случај со стожерни влошки за лесно и практично отстранување и со јасен капак за видливост и пластично затворање на бравата за да го одржите комплетот безбеден. Вклучува : разновидност од 1" и 2 " совети за шрафцигер, разновидност од најчестите големини на дупчалки, куќиште. Разновидност на најчестите големини на дупчалки, Идеални големини и геометрии за проекти за честа употреба, Куќиштето е дизајнирано за одржување на битови организирани со јасен капак за лесна видливост.

Им се допаѓа и на купувачите..