• Ново
Девојки од ванила starвезда вратоврска француски теритовер, худи, големини со 4-18
zoom_in

Девојки од ванила starвезда вратоврска француски теритовер, худи, големини со 4-18

DEN 254.24

Износ
check Во продавницата.

Трендовски и светла вратоврска додава непосреден поп боја на нејзината облека на денот со вратоврската на ВАНИЛА СТАР Францускиот Тери Худи. Стил со совпаѓање џогери за да го заврши нејзиниот изглед. Прикачен аспиратор. Долги ракави. Kangеб на кенгур. Печатење со вратоврска. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Врзана боја Худи за девојчиња од ванила Starвезда.

Им се допаѓа и на купувачите..