• Ново
Време и време женски и плус кожена кожа исечена јакна од пуфер
zoom_in

Време и време женски и плус кожена кожа исечена јакна од пуфер

DEN 1033.12

Износ
check Во продавницата.

Свежа перспектива за стил на ладно време, време и јакна на Тру, обезбедува стилска топлина со трендовски исечена должина. Тоа е тој слој-со-сè палто што го баравте за да го додадете во вашата колекција на надворешни облеки. Шик, пријатно и подготвено да ги преземе денот или ноќта во стил. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% полиуретан; Поддршка школка : 96% полиестер/4% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Тежина : лесна. Должина : хитови на половината. Јака : висок врат. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : исечен дизајн; ватирано тело; ФАУКС кожен финиш. Ofенска кожна кожна јакна од пифтер од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..