• Ново
Подобри домови и градини Картер Хилс Секциозен сет, канеон
zoom_in

Подобри домови и градини Картер Хилс Секциозен сет, канеон

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Ткаенина и перничиња : ткаенина : перничиња полиестер. Вклучена перница. Безмилосни димензии на столот 31. Веб-страница за складирање на пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во 1 голема кутија што може да не се вклопи во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали Имате голем автомобил или камион за пикап во продавница . Пополнете : полиестерско влакно; полиестер полиуретан. Вооружени димензии на столот : 31. Челични рамки. Алуминиумска рамка (3) годишно-оженет за три (3) години од оригиналниот датум на набавка против дефекти во производството и/или изработката. Аголен стол Димензии : Длабочина на седиштето 24,21" X висина на седиштето 11,54 "x ширина на седиштето (од страна на една страна, внатре во рацете) 57. Избледување, мувла и обезбојување поради изложеност на елементи , хемикалии и излевање не се опфатени.

Им се допаѓа и на купувачите..