• Ново
Fathead han solo- голем официјално лиценциран отстранлив wallиден делум на Војна на Starвездите
zoom_in

Fathead han solo- голем официјално лиценциран отстранлив wallиден делум на Војна на Starвездите

DEN 203.84

Износ
check Во продавницата.

Ако барате совршен додаток за wallидови за да го освежите вашиот простор, откријте зошто декорациите за wallидот на fatheад припаѓаат на вашиот wallид. Овие графики со животна големина, HI-DEF, прецизно и прецизни wallидови се изработени од хипер-избришан винил што е лесно да се постави и безбеден за wallsидовите. Нивното лепило со низок резервоар, кора и стап ќе го трансформира веќе прекрасниот декор на која било пештера, канцеларија, ден, дневна соба, спална соба-и добро, скоро за секоја просторија за неколку минути. Плус, секоја глава вклучува дополнителни wallидни решенија кои помагаат во завршувањето на крајната тематска просторија за секој вентилатор. Максимизирајте го вашиот простор со таблета - најдобриот и најбрзиот начин за украсување. · 100% слики со прецизност кои се појавуваат како живот и тридимензионални · најсовремени печатење даваат извонредна јасност и острина на Hi-Def · Само излупете и залепете. Без лента, без решетки, без неред · патентирано, лепило со низок так ви овозможува да го преместувате вашиот татер онолку често колку што сакате · дебелиот винил со висок степен се спротивставува на солзи, рипчиња и згаснување · препорачана употреба на чисти, мазни, суви wallsидови · направени за Внатрешна употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..