• Ново
За ИДНИНАТА О. С. Т. - Назад Кон Иднината О. С. Т. - Винил
zoom_in

За ИДНИНАТА О. С. Т. - Назад Кон Иднината О. С. Т. - Винил

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Ограничена слика диск винил лп притискање. Оригинална филмска саундтрак на хит филмот Назад Кон Иднината. Додека албумот првично беше достапен на винил, ова е прв пат да се издава како диск со слики составен од иконската насловна уметничка слика На Марти Мекфлај што излегува од Делореан на предната страна и дигиталниот календар пронајден На контролната табла Делоријан на задната страна. Албумот содржи 10 кроеви, вклучувајќи две песни извадени Од композициите На Алан Силвестрис за филмот, две песни Од Хјуи Луис и Вестите и две песни што ги свират измислениот бенд Марвин Бери и Старлајтерс. Враќање во Идниот Саундтрак (Винил).

Им се допаѓа и на купувачите..