• Ново
Кошули За Мажи Мода И Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Тока Џеб Ревер Врвови Со Кратки Ракави Мажи
zoom_in

Кошули За Мажи Мода И Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Тока Џеб Ревер Врвови Со Кратки Ракави Мажи

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Големина : М Биста : 117см/46.06" Ракав : 27см/10.63" Должина : 77см/30.31" Рамо : 48см/18.90" Големина : Л Биста : 122см/48.03" Ракав : 29см/11.42" Должина : 79см/31.10" Рамо : 50см/19.69" Големина : XL Биста : 127см/50.00" ракав : 31см/12.20" должина : 81см/31.89" рамо : 52см/20.47" големина : ххл Биста : 133см/52.36" ракав : 33см/12.99" должина : 83см/32.68" рамо : 54см/21.26" големина : хххл биста : 139см/54.72" ракав : 35см/13.78" должина : 85см/33.46" рамо : 56см/22.05" машка мода И слободно Време 3д Дигитално печатење брава џеб ревер краток Ракав кошула топфеатури : + материјал е Изработен Од удобни материјали И е доволно издржлив За да го задоволи вашето секојдневно Носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Прилики}Машката кошула е одличен избор за состанок и работа. €Натпревар q машката кошула е лесна за совпаѓање и може добро да се совпадне со шорцеви и фармерки. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Сезона : Пролет И лето : Менокација : Дневен Материјал : Полиестер, Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, Слободно Време Должина На Ракавот : Кратко Што добивате : Модата И модерниот дизајн на Кошулата ОД 1 ПАРЧЕ ве прават попривлечни. Машка Мода И Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Тока Џеб Ревер Краток Ракав Кошула Врвот. Машки хавајски кошули, обичен стил на копче со кратки ракави, јака за камп, исправен раб со странични отвори, обични машки кошули, кои изгледаат многу убави и секојдневни, одговараат на големината, стилот надвор од канцеларијата, секојдневното носење. Можете исто така да ја носите хавајската кошула со маица внатре,ќе бидете привлечни за очи. Машките летни кошули се совпаѓаат со шорцеви, панталони на плажа итн. Стил на дизајн : Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Моден Ве Прави Попривлечни Машка Пролетна И Летна Врвна Кошула Печатена Секојдневна Ревер Голема Големина На Плажа Празнична Модна Кошула со Кратки Ракави Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. Големина : Постојат Многу Видови На Големини, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина.

Им се допаѓа и на купувачите..