• Ново
Дорман 700-Хауба Држач Клип-Надворешни-Хонда Црна Одговара изберете: 2003-ХОНДА СПОГОДБА, -ХОНДА ГРАЃАНСКИ
zoom_in

Дорман 700-Хауба Држач Клип-Надворешни-Хонда Црна Одговара изберете: 2003-ХОНДА СПОГОДБА, -ХОНДА ГРАЃАНСКИ

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Изграден од квалитетни материјали, овој повеќенаменски држач ја обезбедува истата функција и разноврсност како и оригиналниот држач за опрема што обезбедува долг работен век. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - овој држач одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот држач за опрема за оваа апликација на возилото. Квалитетен материјал - овој држач е изработен од издржлив материјал за долготрајна услуга. Разновиден дизајн-овој држач е погоден за различни автомобилски намени. Одлична вредност - овој дел нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН. Дополнителни Карактеристики Дијаметар На Главата : 11 ММ.Одговара Изберете : 2003-2017 ХОНДА СПОГОДБА 2016-2020 ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2016-2020 ХОНДА ПИЛОТ 1999-2020 ХОНДА ОДИСЕЈА 2014-2016 АКУРА МДХ 2007-2018 АКУРА РДХ 2017-2019 ХОНДА РИЏЕЛИН 2019-2020 Хонда Пасош и повеќе - додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК за вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Им се допаѓа и на купувачите..