• Ново
Тропско Овошје На веги-Оди јаболко И Кељ Овошје И Зеленчук ленти 0.42 мл
zoom_in

Тропско Овошје На веги-Оди јаболко И Кељ Овошје И Зеленчук ленти 0.42 мл

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Вклучете ги зелените со најновиот вкус во составот На Веги-Оди€ Нашиот вкус На Тропско Овошје И Кељ е мешавина од тропско овошје од киви, гуава и манго со кељ, тиква и јаболко густи со хранливи материи. Додека повторно уживате во светлите тропски вкусови, вашето тело ќе добие добра доза на витамин А и речиси половина од вашата дневна порција витамин Ц! Стока.

Им се допаѓа и на купувачите..