• Ново
Џоџо Сива Долна Облека За Девојчиња, 7-Пакет
zoom_in

Џоџо Сива Долна Облека За Девојчиња, 7-Пакет

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Веднаш проширете ја гардеробата за долна облека на вашето малечко со овој седум пакет долна облека инспириран Од Џоџо Сива! Овие гаќички се изработени од супер-мек, 100% памук за да и биде удобно додека оди на училиште, шетајќи низ игралиштето или гледајќи го својот омилен Јутјубер! 7-Пакетот вклучува : 7 пара долна облека. Нежен еластичен појас. Супер мека. Таг-слободен удобност. Избрани Модели И графики На Џоџо Сива. Краток стил. Ребрести отвори за нозе за дополнителна удобност. - Никелодеон. Сите Права Се Задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Џоџо Сива Долна Облека 7-Пакет За Мали Девојчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..