• Ново
Вудбриџ Осветлување ФУЛТОН СВ 5 - Лесен Метален Лустер Во Антички Месинг Бронза
zoom_in

Вудбриџ Осветлување ФУЛТОН СВ 5 - Лесен Метален Лустер Во Антички Месинг Бронза

DEN 1279.84

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата Фултон користи индустриски гроздобер приклучок со потпис за комбинирање со разни нијанси и светла, произведувајќи бројни комбинации. Со шест различни метални завршетоци за избор, има многу одлични опции кои ќе одговараат на речиси секој вкус. Овој приврзок лустер виси 5 кафези со плетена рамка од црна жица распоредени околу голем метален прстен за да се создаде индустриска рингишпил.Карактеристики : Материјал : Челик металфиниш : Антички месинг, Бронзени Прилагодливи Жици (72" Макс)Изберете од индустриски приклучоци со различна боја гроздобер светилки вклученорејтинг на локација : UL Dry Bulb(и) вклучен наклопен Таван : Yessepecations : Димензии На Производот : 14"H x 26"W x 26"DProduct Димензии : (Жица Ткаен Кафез) 6 тежина на производот : 11,75 фунти Број На Светла : 5 Сијалица Тип : блескаво моќност : 60wvoltage : 120v Woodbridge Осветлување 18328wl-sw106bk. Колекција Фултон.

Им се допаѓа и на купувачите..