• Ново
Мател Лути Птици Магија Аптивност Игра
zoom_in

Мател Лути Птици Магија Аптивност Игра

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Лути Птици Кралот Свиња Магија Активност Стан Со Слика Сосема Нов Запечатени. Состојбата е " Нова". Испорачани СО USPS Парцела Изберете Земја. Играјте Лути Птици на сосема нов начин!. Ставете Ја Кралската Свиња на апликацијата во секое време за да се префрлите На Режимот Кралска Свиња. Свињите се претвораат во јајца, а птиците се претвораат во свињи!. Карактеристики нови звуци, ликови и Награда За Кралска Свиња. Вклучува кралска свинска фигура и упатства за преземање бесплатна верзија на апликацијата hd Лути Птици i Pad.

Им се допаѓа и на купувачите..