• Ново
Хајди Своп Марке Љубовни Писма, Броеви И Форми 8.5 -9, Пк 1, Хајди Своп
zoom_in

Хајди Своп Марке Љубовни Писма, Броеви И Форми 8.5 -9, Пк 1, Хајди Своп

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Американски Занаети Хајди Своп Колекција Марке Љубов Комплет Број 8 9-Комплет вклучува димензионален бел постерборд маркизен број околу 8 високи и 2 длабоки со дупки За Светла Јасни капачиња На сијалицата за да одат во дупките влакно од ултра-ефикасни ЛЕД светла Хајди Замена Марке Љубовни Писма, Броеви И Форми, 8.5" : Забавни додатоци на вашиот домашен декор, проекти за мешани медиуми и многу повеќе. Боја, сјај, лента и додадете хартија за персонализиран изглед. Овој пакет содржи една висока буква од 8-1/2 инчи изработена од дебел картон, приближно 9 проѕирни капачиња од сијалица, шаблон за следење на една буква за полесно украсување и една ултра-ефикасна лед лесна влакно. Потребни се 2 ААА батерии (не се вклучени). Доаѓа со различни букви, бројки и форми. Секој продаден одделно. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..