• Ново
Мустад 641-2-Класичен Снелед Кука Големина Фалсификувани Долго Стебло
zoom_in

Мустад 641-2-Класичен Снелед Кука Големина Фалсификувани Долго Стебло

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Шуплива точка, фалсификувана, обратна, одбиено мало топчесто око, бронзено, 2 парчиња во стебло. Мустад Снел Мамка Кука : Снел клун и фалсификувани. Одбиено мало топчесто око. 2 парчиња во долга нога. 5-пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..