• Ново
Богатствата на каролина BB4433CNL Tonkinese Мачка Среќна Елка Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3
zoom_in

Богатствата на каролина BB4433CNL Tonkinese Мачка Среќна Елка Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

Богатствата на каролина BB4433 CNL Тонкинеска Мачка Среќна Новогодишна Елка Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Керамичко Ноќно Светло со специфични тонкински уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Ноќна Светлина. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од категоријата производи На Мачки На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Им се допаѓа и на купувачите..