• Ново
Нулом Рака Тафтувана Јута Шеврон Нед Површина Килим или Тркач
zoom_in

Нулом Рака Тафтувана Јута Шеврон Нед Површина Килим или Тркач

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Додадете природен и софистициран изглед во вашиот дом со овој рачно ткаен тепих од јута.  Одлично платно за секој декор во просторијата, истовремено обезбедувајќи текстура и стил. Тепих од природни влакна е издржлив и ќе ви трае долго време. Совршен за додавање текстура и допир на неутрална боја. Направено од 100% јута создава траен килим со допир на природата.

Им се допаѓа и на купувачите..