• Ново
Алатки за убавина на Belcam: блендер за силиконски фондации
zoom_in

Алатки за убавина на Belcam: блендер за силиконски фондации

DEN 143.84

Износ
check Во продавницата.

Силиконскиот блендер е новата генерација на блендери на фондации! Овој силиконски блендер обезбедува совршена покриеност!. Нежната површина не ја апсорбира фондацијата, така што нема отпад!. Лесно е да се исчисти, лесен за суво и многу преносно!.

Им се допаѓа и на купувачите..