• Ново
Добро ткаен виножито хром глам цврст дво-тон мек треперлив куп слонова коска од слонова коска 2'7 7'3 Тркач област килим
zoom_in

Добро ткаен виножито хром глам цврст дво-тон мек треперлив куп слонова коска од слонова коска 2'7 7'3 Тркач област килим

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Неверојатно меките буша во колекцијата Виножито се ткаени со мешавина од две 100% полиестерски предива. Долгите, треперливи нишки позајмуваат елегантна рака и сјаен сјај што се менува и се менува со секој чекор. Дебелите, изопачени влакна обезбедуваат кадифен што е радост да ги потопите прстите. И, дури и со густ, 1,5 "куп, исклучително е лесно да се исчисти. Елегантни, сјајни, дво-тон предива . изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полиестер) . пролеа бесплатно предиво . безбедно за дрвени подови. Издржлив и лесен за чистење . Се препорачува подлога за килими за да се продолжи животот на вашиот килим и да се спречи менување и лизгање.

Им се допаѓа и на купувачите..