• Ново
Астро ПК- 11,5 80-15. 139а Г гума
zoom_in

Астро ПК- 11,5 80-15. 139а Г гума

DEN 4544.00

Износ
check Во продавницата.

Современата опрема за фарма има потреба од модерна гума за низок дел, како и Astro PK-303. Голем капацитет на оптоварување со ниско набивање на почвата. Многу ниска отпорност на тркалање. Подобрена издржливост. 11/32 "Длабочина на шара. Оценета за 25 км на час.

Им се допаѓа и на купувачите..