• Ново
Дизни Принцезата Моана Јасмин Бел Мало Дете Девојки Маици Со Долги Ракави Мало дете На Големо Дете
zoom_in

Дизни Принцезата Моана Јасмин Бел Мало Дете Девојки Маици Со Долги Ракави Мало дете На Големо Дете

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на вашето малечко кралски третман Со Оваа Маица Со Долги Ракави На Принцезата Дизни. Во оваа графичка маичка со долги ракави вашето мало девојче ќе изгледа убаво како принцеза додека се придружува На Пепелашка, Бел, Arел, Заспаната Убавица, Снежана, Моана, Рапунзел, Јасмин, Тијана и сите останати нејзини омилени ликови На Дизни за авантура од бајките. Облечена во овој ансамбл погоден за кралско семејство, таа ќе биде подготвена да ја облече својата круна, да го истражи замокот и да ги води луѓето од кралството од престолот! Официјално лиценциран Дизни Бел Јасмин Моана мали девојки долги ракави графички маица. Модерни ракави со возбуда; ребро плетена јака на екипажот; мек дизајн на печатење на рачниот екран; асортиман со Светли бои; повлечете го затворањето. Младински модни маици со кул карактер дизајни вашето дете ќе сака да носи; направено од мек материјал за облека што е безбеден за детската кожа. Издржливи и долготрајни графички маици со удобно вклопување и лесен за облекување дизајн што ги прави овие кошули суштински врв во омилените облеки на вашето активно дете. Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, божиќен празничен подарок, топли летни денови, игра на отворено и студено време.

Им се допаѓа и на купувачите..