• Ново
САМИТ ПАТЕКА АЛПИНИСТ НА LT235 85R E Сите Теренски Гуми Одговара: Форд Ф - Супер Должност Кралот Ранч, 2003 - Форд Ф - Супер Должност Ларијат
zoom_in

САМИТ ПАТЕКА АЛПИНИСТ НА LT235 85R E Сите Теренски Гуми Одговара: Форд Ф - Супер Должност Кралот Ранч, 2003 - Форд Ф - Супер

DEN 2266.56

Износ
check Во продавницата.

Алпинистот НА Патеката Е дома на пат и надвор од патот.Со. агресивна шема на шарите и солиден страничен ѕид На Алпинистот НА Патеката. обезбедува исклучителна влечна сила на сите услови на патот. Заедно со силата. и издржливост сепак обезбедува непречено и тивко возење за крстарење. Модерен агресивен во дизајнот. Периферните широки жлебови на шарите даваат исклучителен влажен стисок и ракување. Нивоата на жлебовите на шарите ја подобруваат евакуацијата на водата и го намалуваат задржувањето на камењата. Висока цврстина на истегнување жица од монистра, капак од зрно без зглоб и завиткана жица од мушка ја подобрува структурната цврстина на гумата што резултира со стабилно, непречено возење. Заштитник на раб.

Им се допаѓа и на купувачите..