• Ново
Текстил Huggables Ladybug полнети играчки за кука за кука
zoom_in

Текстил Huggables Ladybug полнети играчки за кука за кука

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

М.Ц.Г. Комплет за кука со заклучен текстил : Huggables. Овие одлични мали комплети секој ги прави по еден гушка; Cuddly Critter за вашето малечко. Вклучен комплет : 3,75 платно од мрежа; пред-пресечен 100-процентен акрилен килим предиво; лента; очи (ако е потребно); и упатства. (Алатката за полнење и заклучување не е вклучена). Дизајн : Лејдибуг : висока околу 14 инчи, М.Ц.Г. Комплет за кука со заклучен текстил : Huggables. Овие одлични мали комплети секој ги прави по еден гушка; Cuddly Critter за вашето малечко. Вклучен е комплет : 3.

Им се допаѓа и на купувачите..