• Ново
Дехолифер Женски Дуксери Цврст Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Со Врвки за Влечење Со Големи Џебни Блузи Темно Сина XL
zoom_in

Дехолифер Женски Дуксери Цврст Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Со Врвки за Влечење Со Големи Џебни Блузи Темно Сина XL

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

- ✿Жените Дуксер Дозвола✿-. Ние сме брендот Дехолифер, е нов бренд што го создадовме во 2020 година. Нашите производи се сите со висок квалитет во исто време, за да им обезбедиме на клиентите поевтини цени.За повеќе производи, можете да го пребарувате нашиот Бренд Дехолифер. ✿Ако имате какви било прашања во врска со големината на производот, ве молиме консултирајте се со нашата услуга за клиенти. ✿Информации за производот : . Пол : Жени,Девојки. Материјал : Висококвалитетна ткаенина, Дише, Лесна, Мека, Пријателска за кожата. Декорација : 2023 нов дизајн шема. Должина : Редовна, Лабава. Стил : Секојдневен,Моден. Повод : Секојдневен,Секојдневен,Дом,Работа,Спорт Итн. ✿Материјал : дуксерите Со Долги ракави се изработени од мек, лесен и пријателски за кожата материјал, кој може да ви овозможи удобно и пријатно искуство со ткаење. ✿Уникатен Дизајн : пуловер на Вратот на Екипажот жени, капка јака на рамената, мало истегнување, дуксери со долги ракави,есенски тимови за жени,мода и секојдневен стил,внатре е густа и навистина мека, дуксер кој оди со се. ✿Натпревар : женските дуксери на екипажот можат да одговараат на фармерки, панталони, хеланки, овие слатки дуксери со половина патент може да се носат преку вашиот комплет за активна облека или во комбинација со хеланки за секојдневна и лесна облека!. ✿Повод : Пуловер Дуксер за жени,погоден за секојдневно, секојдневно носење,канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. дуксер со долги ракави за жени да носат со хеланки пуловер џемпери за жени качулка женски дуксери со долги ракави дуксер со пуловер y2k дуксери со целосен патент дуксери за мажи лесни дуксери со долги ракави графички маици трендовски дуксери дуксери со дуксери со долги џемпери женски црни кошули со долги ракави дуксер кардиган пуловер од руно дуксери исечени поштенски дуксер пуловер качулка женски туника со долги ракави врвови црн дуксер женски дуксер со долги ракави ромпер за жени. есенска облека за жени преголеми кошули со долги ракави за жени врвови со долги ракави качулка со пуловер црна кошула со долги ракави девојки паѓаат облека преголем дуксер дуксер жени женски дуксер со качулка пуловер со долги ракави костум за тело качулка виолетова кошула со долги ракави хокус покус дуксер жени црвена кошула со долги ракави жени половина патент дуксер црн боди со долги ракави fall дуксер вечерна тоалета со долги ракави тело со долги ракави одговара на женски дуксери со плус големина за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..