• Ново
Дизајн Бакнеж на двајца loversубовници во романтична форма на месечината Модерно печатење на wallидови од платно
zoom_in

Дизајн Бакнеж на двајца loversубовници во романтична форма на месечината Модерно печатење на wallидови од платно

DEN 607.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа сива модерна и современа wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Модерни и современи глобални. - Предмет : Астрономија и простор, цитати и изреки. - Боја : сива, бела. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Им се допаѓа и на купувачите..