• Ново
Rawland XSOGN Комплетен велосипед - Среден
zoom_in

Rawland XSOGN Комплетен велосипед - Среден

DEN 3039.84

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во свеж воздух додека се пренесувате низ кој било вид на терен кога сте на бродот на целосниот велосипед на Rawland XSOGN - среден. Ова е изградено за авантура и ќе обезбеди цврсто средство за транспорт без разлика дали сте на мазен или груб терен. Циклусите на суровини се разноврсна опрема за сите патишта што ќе им служат и на едноставни ентузијасти и професионалци за велосипедизам. Без разлика дали само се возите низ соседството или одите нагоре и надолу на планински средини, можете да сметате на овој модел за да го испорачате. Комплетен велосипед на Rawland XSOGN - Среден има елегантна конструкција што ќе го надополни вашиот личен стил, исто така. Комплетен велосипед на Rawland XSOGN - Среден : Достапно во големини S, M, L. Rawland XSOGN велосипед и за мазен и за груб терен. Разновидна, целата теренска конструкција. Сигурен 11-брзински погон на SRAM. Карактеристики на паметен дизајн.

Им се допаѓа и на купувачите..